Recenzja: COLOUR CATCHER

Jakiś czas temu otrzymałam paczkę od rekomenduj.to a w niej znajdował się zestaw do testowania Colour Catcher.

color (4)

Jak działa Colour Catcher?

Kolory blakną przy każdym praniu i mogą farbować inne tkaniny. Co więcej cząstki brudu z jednej tkaniny mogą osadzać się na innych powodując, że ubrania z czasem szarzeją. Dzięki opatentowanej technologii chusteczka działa jak magnes przyciągający do siebie uwalniane podczas prania barwniki i brud, zapewniając ochronę Twojego prania.

sposób użycia

W sklepach, dostępna jest szeroka paleta produktów typu Colour Catcher od K2r, m.in.:

  • Chusteczki Intensive White - Białe ubrania szarzeją z każdym praniem z powodu kamienia, cząstek kurzu i brudu. Rewolucyjne chusteczki Intensive White utrzymują biel Twoich ubrań i zapobiegają ich szarzeniu, pozostając przy tym delikatne dla włókien.
  • Saszetki 2 w 1 Colour Catcher + odplamiacz - Saszetki łączące w sobie siłę zapobiegania zafarbowaniom tkanin, znaną z chusteczek Colour Catcher, oraz silny odplamiacz, pozwalający zwalczyć także najcięższe plamy (np. kawy, wina czy tłuszczu), nawet w niskich temperaturach (już od 30C).
  • Saszetki 2 w 1 Intensive White + odplamiacz - Saszetki łączące w sobie siłę chusteczek Intensive White, które utrzymują  biel oraz przeciwdziałają szarzeniu ubrańm z mocą silnego odplamiacza.
  • Saszetki do czyszczenia pralek 3 w 1 Washing machine Cleaner - Środek, który dzięki skutecznej formule – czyści i odświeża najważniejsze części pralki, usuwając osad z kamienia oraz pozostałości środków piorących i płynów do płukania. W celu użycia należy wsypać zawartość saszetki do pustego bębna i uruchomić (bez prania) program zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

No dobra, teoria teorią ale czy to działa? Miałam już kilkukrotną okazję wypróbowania chusteczek. Początkowo nie byłam nimi zachwycona, do czasu gdy przez pomyłkę czarne spodnie wylądowały w białym praniu. Wtedy byłam wdzięczna całemu światu za uratowanie moich białych koszul :)

color (3)

 

Mieliście może okazję testowania tego produktu? Jakie są wasze wrażenia ? :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>