Testowanie: Odżywki do włosów Dove Regenerate Nourishment

Wizaz.pl po raz wtóry przygotował akcję testerską. Tym razem każda z nas ma możliwość bycia 1 z 200 ambasadorek, które będą miały okazję przetestować kosmetyki do włosów z linii Dove Regenerate Nourishment. Kosmetyki, które są przeznaczone do testowania to szampony i odżywki :)  Zgłoszenia można wysyłać do 22.05.2016 r.

Kilka słów o całej linii produktów :

Linia Dove Regenerate Nourishment unikalne połączenie technologii oraz naturalnych składników odżywczych, które regenerują zniszczone pasma i przywracają im zdrowy wygląd. Sekretem skuteczności nowej serii Dove Regenerate Nourishment jest unikalne połączenie czerwonych alg i kompleksu Nutri Keratin, zawierającego liczne pierwiastki pielęgnujące włosy. Ten wyjątkowy kompleks uzupełnia brakujące składniki odżywcze i przywraca integralność struktury wewnętrznej włosa, wzmacniają je od środka. Włosy stają się bardziej gładkie i z każdym myciem będą wyglądać zdrowiej i silniej, tak jakby nigdy nie były zniszczone.

dove wizaz

zgłoszenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>