Testowanie: Żel do mycia ciała i włosów Latopic®

Akcja testerska jest przeznaczona dla osób z alergiami a w szczególności atopowym zapaleniem skóry. Zgłoszenia do 06.05.2016 r.

Nagrody:

  • 50 x pełnowartościowy produkt żelu do mycia ciała i włosów Latopic®

Dodatkowo spośród testujących osób, które wypełnią ankietę końcową, zostaną wyłonione 3 osoby, które otrzymają od sponsora testu trzymiesięczną kurację doustnego produktu Latopic®.

Dzięki unikalnemu połączeniu wielu unikatowych składników Żel do mycia ciała i włosów Latopic® oczyszcza skórę, nie naruszając jej płaszcza hydrolipidowego, zapewnia długotrwałe nawilżenie, przyspiesza regenerację naskórka, łagodzi podrażnienia skóry ciała.

Żel przeznaczony jest również do pielęgnacji włosów, co ważne nawilża, wygładza i odżywia je, nadaje im zdrowy wygląd oraz ułatwia rozczesywanie. Warto również wspomnieć, że Żel Latopic®  nie szypie w oczy. Produkt ten można stosować już od 1. dnia życia.

Żel do mycia ciała i włosów Latopic® jest przeznaczony dla dzieci, nastolatków oraz osób dorosłych borykających się z problemem atopowej, suchej i skłonnej do podrażnień skóry.

laptopic

zgłoszenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>