Testowanie: Aussie Miracle Moist

Na portalu everydayme.pl rozpoczęły się kwalifikacje do testowania serii kosmetyków do włosów Aussie Miracle Moist. Zgłoszenia można wysyłać do 12.04.2016 r.

Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 2.000 Ambasadorów, których zadaniem będzie przekazanie sampli i przetestowanie produktu wraz z podzieleniem się opinią. W zestawie Ambasadora będzie się znajdować:

Do własnego użytku…

  • Intensywną Odżywkę Aussie 3 Minute Miracle Moisture 250 ml
  • Szampon Aussie Miracle Moist 300 ml
  • Przewodnik projektu
  • Książeczka „Badanie opinii”

Do przekazania innym…

  • 5 odżywek Aussie Miracle Moist 75 ml
  • 5 szamponów Aussie Miracle Moist 75 ml
  • 15 ulotek Aussie

W przewodniku projektu możemy znaleźć wiele ciekawych informacji na temat marki:

„Ta intensywna kuracja została wzbogacona o odpowiednią dawkę australijskiego oleju z orzechów makadamia. Ten naturalny składnik pochodzenia roślinnego to wszystko, czego włosom potrzeba do szczęścia. Zapewnia nawilżenie, ułatwia rozczesywanie, zmniejsza puszenie się i chroni włosy przed promieniowaniem UV.

Ze względu na swoje właściwości nawilżające, kuracja Miracle Moisture przeznaczona jest głównie dla włosów suchych i bardzo suchych, którym potrzeba porządnej dawki nawilżenia. Jednak z uwagi na to, że łatwo się spłukuje i nie obciąża włosów, jest również idealna dla gęstych włosów, które są w dobrej kondycji, aby poprawić ich poziom nawilżenia.”

aussie-everydayme

 

zgłoszenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>