Testowanie: Podkłady Bielenda

Bieledna zorganizowała akcję, w które poszukuje 100 chętnych osób do przetestowania swoich podkładów. Każdy ma możliwość wyboru, który wariant chce przetestować oraz w jakim kolorze – naturalny, beż, karmel. Niestety nie znalazłam informacji, do kiedy można wysyłać zgłoszenia dlatego radzę robić to na bieżąco :)

Możliwe warianty do wyboru:

  • Matujący – fluid w doskonały sposób poprawia wygląd cery mieszanej i tłustej. Idealnie i na długo matuje skórę, nadaje jej aksamitnego  wykończenia oraz jednolitego wyglądu.
  • Kryjący - fluid w doskonały sposób poprawia wygląd cery mieszanej, z niedoskonałościami i zmianami pigmentacyjnymi, zapewniając jej aksamitną gładkość i jednolity wygląd.
  • Liftingujący - fluid nawilżający w doskonały sposób poprawia wygląd cery, która w wyniku starzenia i czynników zewnętrznych utraciła swój naturalny blask i młodzieńczy wygląd.

bielenda

 

zgłoszenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>