SUPER-PHARM promocje 1+1

Jeżeli planujecie zrobić zakupy w drogerii to wpierw zapoznajcie się z tą promocją. W dniach 18-21.03.2016 r. w drogeriach SUPER-PHARM obowiązują promocje 1+1:

  • 1+1 za 1 GROSZ* cała marka Bourjois
  • 1+1 za 1 GROSZ* cała marka Bioderma
  • 1+1 za 1 GROSZ* wszystkie produkty do koloryzacji włosów
  • Rabat 60% na drugi produkt* marki Durex
  • Rabat 60% na drugi produkt* marki Biała Perła
  • Rabat 30% na wszystkie słodycze i przekąski**

Gwiazdki mówią o tym, że promocja dotyczy tych co posiadają kartę Lifestyle i rabat naliczany jest na tańszą rzecz :)

superpharm

Jeżeli ktoś z Was nie ma jeszcze karty Lifestyle a robi zakupy w tej drogerii to warto ją sobie wyrobić. Jest to chyba jedyna karta lojalnościowa, która faktycznie daje nam jakieś profity.

klub lifestyle

Dodatkowo raz na jakiś czas otrzymujemy kupony rabatowe (12 kuponów i jeżeli ktoś zapisze się do klubu z produktami dla dzieci, dostanie dodatkowe kupony na produkty dla malucha), które można wydrukować na miejscu w sklepie. Kupony , które otrzymujemy są ściśle powiązane z naszą historią zakupów. Przykładowo, jeżeli ktoś kupuje dużo produktów do stylizacji włosów i kosmetyki w drogerii SUPER-PHARM i ukazuje kartę przy każdym zakupie, to otrzymywać będzie kupony m.in. do pielęgnacji włosów, na wybrane produkty z kolorówki itd. Nie każdy ma te same kupony, więc drogeria wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumenta aby jak najlepiej spersonalizować ofertę promocyjną. Ja przykładowo kupuję produkty do włosów, pasty do zębów i kremy, więc kupony jakie dostałam to:

kupony lifestyle

Kartę można wyrobić na miejscu w drogerii :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>