Testowanie: Wózek-szafka od JAKO-O

 Kobiety są już rozpieszczane konkursami i akcjami testerskimi. Kto wie? Może niedługo i nasi mężczyźni zostaną docenieni w gronie testerów ? :D

Tym czasem firma JAKO-O poszukuje 50 rodzin, które przetestują wózek-szafkę. Niestety w regulaminie nie znalazłam czasu trwania konkursu więc radę się pośpieszyć :)

wózek -walizka

 

Co to wózek- szafka? Na stronie producenta znajdziemy takie informacje:

To, co zawsze nam przeszkadza w dużych torbach oraz zwykłych wózkach, to nieustanny chaos. Ponieważ w środku mieści się wiele przedmiotów, gdy potrzebna jest konkretna rzecz, zaczyna się szukanie igły w stogu siana. I tym oto sposobem wszystko ląduje na zewnątrz. Dlatego też opracowaliśmy rozwiązanie w postaci prawdziwej, przestronnej szafy na kółkach. Wszystko można łatwo posegregować i błyskawicznie odnaleźć.

  • 3 przypinane na rzepy, wyjmowane, wzmacniane półki z paskami. To podstawa systemu umożliwiającego sprawne zaprowadzenie porządku.
  • 4 kieszenie zewnętrze zamykane na zamek błyskawiczny, miejsce na adres i siatkowe przegrody zapewniają dodatkowe miejsce na drobiazgi.
  • Po otwarciu klapy plecaka wszystkie przedmioty trzymają się w miejscu dzięki paskowi zapinanemu na rzepy.
  • Teleskopowy uchwyt można wysunąć na dwie wysokości, aż do 100 cm (całkowita wysokość uchwytu).
  • Plastikowe ochraniacze z tyłu sprawiają, że wchodzenie z plecakiem po schodach nie jest udręką.
  • Gładko toczące się kółka z łożyskami kulowymi umożliwiają bezszelestne ciągnięcie wózka po ziemi. Z uchwytem do przenoszenia, nóżkami i odblaskowymi detalami. Nie nadaje się na bagaż podręczny! Wskazówka: Minimalny zalecany wzrost dziecka korzystającego z wózka to 1 m.

zgłoszenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>