Testuj produkty regularnie ze Streetcom.pl

W internecie można znaleźć wiele okazji, w których dostaniemy jakieś gratisowe produkty. Zazwyczaj jednak są to akcje testerskie przygotowane przez różne portale. Akcje testerskie polegają na tym, że otrzymujemy pełnowartościowy produkt, który testujemy w zaciszy domowym a mniejsze opakowania tego właśnie produktu (tak zwane sample) rozdajemy znajomym. Cały proces musimy udokumentować zdjęciami i raportami z rozmów.

Prawie 10 lat temu zarejestrowałam się na portalu streetcom.pl. W tym czasie zdążyłam przetestować wiele produktów poczynając od przenośnych ładowarek do telefonu, przez batony i balsamy do ciała po alkohol. Swego czasu nawet dostałam kupony do KFC aby testować ich nową kanapkę :)

Aby dostać się do kampanii musimy regularnie odwiedzać nasz profil, wypełniać krótkie ankiety i udostępniać zdjęcia na Facebooku. Trzeba też mieć trochę cierpliwości. Czasem zdarza się, że nie zostaliśmy wybrani do akcji testerskiej przez kilka miesięcy a później następuje BOOM i mamy kilka pod rząd :)

Doświadczenie mnie nauczyło, że warto się angażować w tego typu strony i projekty, ponieważ mamy niekiedy możliwość poznania nowości nim zostaną wyprowadzone na rynek :)

 

streetcom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>